Veli Yorumları

Görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki formu kullanarak gönderiniz. 

7 Yorum Yazıldı.

 1. Nurgül Çetinçakmak

  Sema hocam iyiki karşılaşmışım dediğim nadir insanlardan birisiniz. İyiki sizi tanımışım ve eğitimlerinize karılmışım. Samimiyetiniz, işinize gösterdiğiniz özen ve paylaşımcı oluşunuz bana büyük ilham oldu. Sizin arkamızda destekçimiz olduğunuzu bilmek bana ayrı güven veriyor. Sizi tanıma şansı olan ve eğimlerinize katılacak bütün herkes çok şanslı İyiki varsınız . Başarılarınızın devamını dilerim

 2. Kaan Dağdemir

  Üniversite sınavına hazırlanırken netlerimi arttırmak ve dikkat dağınıklığımı gidermek için hızlı okuma eğitimi aldım çünkü yeni nesil sorular uzun ve hikayeli olduğundan çok fazla zaman ve dikkat önemli oluyordu. Kurs eğtimim sona erdikten sonra okuma hızım dakikada 850 kelimeye ulaştım,bu serüvende bana yardımcı olan Sema hocama teşekkür ederim.

 3. Yiğit Demirağ

  Üniversite sınavına hazırlanırken daha başarılı olmak için hızlı okuma eğitimi aldım çünkü yeni nesil sorular uzun ve hikayeli olduğundan çok zaman harcıyordu , bu sebepten zamana karşı yarışıyordum kursa başlamadan önceki okuma hızımı 5 kat arttırdım ve daha iyi anlamaya başladım sınavlarda daha hızlı ve başarılı oldum ayrıca bu kursun sonunda hızlı düşünüp karar verme hızım açısından da büyük ilerleme kaydettim , bana bunları başarmamı sağlayan Sema hocama çok teşekkür ederim.

 4. Meryem TIRNAVALI

  Sema hanim ile mental aritmatik icin arastirma yaparken tanistik. Okul suresi boyunca mental aritmatik dersleri aldik. Yaz tatilinde 3 hafta hizli okuma dersi aldik. 3 haftada 5. Sinifa gecmis olan oglumun okuma hizi 4 kattan daha fazla artti. Sinavlarin cok onemli oldugu zamanlara girerken ogluma bu kadar dogru yonlendirmeleri ve verdigi emekler icin Sema hanima cok tesekkur ederim.

 5. Zerrin Ünlü

  Tanıştığım anda çok sevdiğim sesiyle konuşma tarzıyla beni ve çocuklarımı büyüleyen Sema Hocama sonsuz teşekkürler. Hızlı okuma kursu ile kızımın en önemli sınav senesinde kurtarıcımız oldunuz. Sınavlarda hızlı okuma tekniği sayesinde zamandan kar a geçti ve kontrol şansı kazandı ve hata sayısı minimuma indi. Desteğinizi hala esirgemediğiniz ve ne zaman danışmak istesek canı gönülden bize zaman ayıtrdığınız için binlerce teşekkürler.

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder